Łóżeczko Pinio Moon - gdy nie lubisz nudy

Kiedy po raz pierwszy aranżujesz pokój dziecięcy, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim, najważniejszy nie jest sam wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i bezpieczeństwo. Design to tylko uzupełnienie tego, co istotne - i oczywiście może stać z tym w parze! Tak właśnie zdecydowała marka Pinio, która od lat proponuje rodzicom wysokiej jakości meble dziecięce. Od czego zacząć poszukiwania? Od odpowiedniego łóżeczka! My polecamy łóżeczko Pinio Moon https://mifili.pl/pinio-moon/148-od-reki-pinio-moon-lozeczko-120x60.html, które z pewnością skradnie też twoje serce!


Łóżeczko Pinio Moon ma wszystko to, czego potrzeba twojemu dziecku. Musisz bowiem pamiętać, że przez pierwsze miesiące to właśnie ono będzie stanowiło najważniejszy dla niego mebel. Najpierw - do spania, później również to niesamowitej zabawy. Dziecko niejeden raz cię zaskoczy, korzystając ze swojego posłania! Dlaczego łóżeczko Pinio Moon to strzał w 10? Polecamy je z czystym sumieniem, bo łączy w sobie niebanalny design oraz bezpieczeństwo. Lata doświadczenia marki zaowocowały produktem, który w zupełności odpowiada na wszystkie potrzeby maluszków.


Łóżeczko Pinio Moon - by spać spokojnie

Pinio Moon to idealnie wpisująca się w obecne trendy kolekcja łóżeczek dziecięcych. Wyróżniają się bardzo czystą i prostą formą, która chwyta za serce i urzeka swoim stylem. Z pewnością twoją uwagę przyciągnie nietuzinkowa sekwencja otworów - to właśnie dzięki niej łóżeczko Pinio Moon staje się takie niebanalne i może stanowić ciekawy element dekoracyjny pokoju twojego maluszka. Przy jednoczesnej pełnej funkcjonalności, oczywiście.


Łóżeczko Pinio Moon to tylko część sporej kolekcji mebli, jaką proponuje marka. Aby jeszcze bardziej ułatwić życie młodych rodziców, producent proponuje zestawienie ze sobą mebli, które mogą ułatwić funkcjonowanie w nowych warunkach - z nowym członkiem rodziny. Dzięki klasycznym wymiarom, łóżeczko Pinio Moon idealnie sprawdzi się w połączeniu z klasycznym przewijakiem przełożonym na poręczy. Jednocześnie producent poleca dostosowanie komody, która będzie pełnić jego rolę, jednocześnie mieszcząc niezbędne ubranka i przyrządy, których potrzebujesz podczas nocnych (i nie tylko!) czynności pielęgnacyjnych. Chodzi bowiem o to, by ułatwiać sobie to, co obowiązkowe i cieszyć tym, co przyjemne, prawda?


Łóżeczko Pinio Moon ma tę zaletę, że może rosnąć razem z dzieckiem. Posiada 3 poziomy regulacji wysokości, które zmieniasz wraz z postępującym rozwojem twojego maluszka - gdy zaczyna siadać lub rozpoczyna przygodę z samodzielnym wstawaniem. Obniżony materac to jeszcze nie koniec! Łóżeczko Pinio Moon ma w standardzie możliwość zdjęcia całego boku i zamontowania tam zwiększającej bezpieczeństwo barierki. W ten sposób powstaje wygodne łóżko dla przedszkolaka.